Поради щодо поліпшення звукоізоляції стін у вашій квартирі

Поради щодо поліпшення звукоізоляції стін у вашій квартирі

 
До таких недоробок відносяться отвори, виконані в стінах. Наприклад, розетки або монтажні електричні коробки. Будівельники часто створюють розетки в плитах (наскрізний варіант), які виконують роль стін. Знаходяться навпроти один одного розетки (сусідська і ваша) і сприяють перенесенню шуму. Це стосується і монтажних електричних коробок, тільки шум поширюється на великі відстані.
Важливо зауважити, що перед тим як виконувати звукоізоляцію, рекомендуємо вам підготувати стіни видалити з них грибок і цвіль, якщо такі є
Виконавши прокладку, необхідно герметизувати її шпаклівкою або іншим розчином. Можна використовувати монтажну піну, але її треба буде ретельно заштукатурювати. Причина полягає в горючості матеріалу, який буде виділяти шкідливі речовини. Тому при пожежах можливо сильне отруєння.
Іншим джерелом шуму може бути опалювальна (водопостачання, каналізація) система. За правилами, труби повинні прокладатися через спеціальну систему віброізоляційних гільз. Простір таких систем (це труби великих діаметрів), заповнене звукопоглинальним матеріалом до меншої труби, герметизується. Однак досить часто будівельні компанії ігнорують цю норму, що і призводить до аномальної звукопередаче по стояку труб.
Якщо в звукоізолюючої гільзі відсутня прокладка, то в її якості можна використовувати герметизовані шматки скловолокна або азбестової тканини.
Перший вид стиків і тріщини (щілини) на стінах рекомендується заповнити акриловим герметиком. Щоб видалити надлишки (це робиться зашкуриванием або зрізанням), треба почекати його висихання. Після цього на стіну можна клеїти шпалери.
Стики в районі плінтуса радимо розширити по цементній стяжці, а утворену порожнечу обробити цементним розчином чи шпаклівкою.
Зменшення звукоізоляції стін у вашій квартирі сприяють скла і віконні прорізи. При вібрації скла, а також через щілини між ним і рамою в квартиру проникають шуми з вулиці. В даному випадку можна виконати наступні операції:
Виконуємо замазку скла по його периметру силіконовим герметиком;
Замінюємо скла тонкі на товсті. Навіть збільшення товщини скла на пару міліметрів, зменшить коливання і поліпшить звукоізоляцію в квартирі;
Ще одним джерелом шуму можуть бути хлопающиеся двері сусідів, які працюють дверей ліфта і голосних розмов на сходовій клітці. Щоб зменшити цей джерело шуму, треба правильно конструювати вхідні двері. Використовуючи гумові ущільнювачі, усуваємо щілини на місцях прилягання дверей до дверної коробки, і обов'язково залишаємо невеликий поріг.
Зазор між отвором і дверною коробкою радимо заповнити цементним розчином. При установці нової двері рекомендуємо не викидати стару. З допомогою двох дверей можна створити тамбур, покращує звукоізоляційні властивості квартири.
Відзначимо, що мінімальна товщина покриттів, які покликані додатково стримувати шум, повинна становити 40 міліметрів. Тому якщо вам в магазині говорять про особливих звукоізолюючих властивостей 10-міліметрових диво-покриттів, не вірте на слово продавцям!
Звукоізоляція стін в квартирі – це серйозне питання, тому вибираючи спосіб зменшення шумів, слід виходити з фінансових можливостей і знань, що хорошу звукоізоляцію стін в квартирі можна створити, спираючись на вищезгадані нюанси.
Рубрики: