Створюємо малюнки на стінах своїми руками

Створюємо малюнки на стінах своїми руками

 
Сьогодні настінні розписи здобули величезну популярність, дозволяючи істотно поліпшити дизайн вашої квартири. Але як зробити малюнки на стінах своїми руками ? Спробуємо з цим розібратися разом.
Власне, якщо у вас є хоч якісь творчі початки, то ніяких проблем виникнути не повинно. Всі такі методики розроблені давно і мають свої конкретні рекомендації. Що слід зробити перед початком роботи?
Визначаємося, на який саме стіні буде розміщений малюнок. Природно, він повинен впадати в очі, тому розмістимо його на самому вигідному місці. Але може бути й інший варіант: ви бажаєте сховати таким чином ті чи інші дефекти. Тоді необхідно такі малюнки на стінах у квартирі зробити не такими привертають увагу, постарайтеся, щоб вони були непомітними.
Слід з відповідальністю поставитися до вибору малюнка. У цьому вам допоможе Інтернет або ж власна фантазія. Тільки після цього ми визначаємося з фоном і купуємо відповідні фарби.
Якщо у вас немає схильності до творчості, зокрема, до малювання, то я раджу вам лише одну методику — трафаретний розпис.
Дану методику нанесення малюнків людина винайшла вже давно. Він досить популярний, так як дуже дешевий і простий, а ніяких специфічних навичок від вас не потрібно зовсім. Найголовніше при цьому — це правильний підбір забарвлення і трафарету, щоб малюнок ідеально вписався в загальний інтер'єр. Зрозуміло, вас може зацікавити: де можна дістати трафарет? Існує кілька варіантів:
Трафарет можна зробити власними руками, використовуючи для цього звичайний картон або, ще краще, вініл.
Крім того, їх можна придбати в будівельному або ж художньому магазині — там є досить широкий вибір.
Для лінивих майстрів є Інтернет — там ви знайдете безліч креслень і схем, за якими можна самостійно виготовити трафарет.
Тепер давайте поміркуємо: варіант №3 буде найбільш підходящий, оскільки, по-перше, придумати власний візерунок буде дуже нелегко, і, по-друге, якщо ви купите його в магазині, то опинитесь автоматично у категорії людей, у чиїх квартирах однакові візерунки. Так що вибір очевидний.
Викачуємо вподобане зображення, роздруковуємо його на кольоровому принтері. Але якщо вам потрібен трафарет надовго, то краще виготовити його з матеріалу поміцніше.
Прикладаємо трафарет до заздалегідь обробленої поверхні і акуратно кладемо фарбу, використовуючи невелику кисть або ганчірку. Але до того, як наносити малюнки на стінах своїми руками, цю поверхню слід ретельно підготувати.
Приміром, якщо це звичайна штукатурка, то її поверхню можна вирівняти шаром шпаклівки. Важливо: якщо ми будемо наносити грунтовку, то суміш слід підготувати спеціально для обробки поверхні ще до розпису.
Рубрики: